loading

Dnipro Dental

Профілактика та гігієна

гарна посмішка

Ультразвукова чистка зубів

Ультразвукова чистка зубів є одним з найбільш ефективних і щадних методів професійної гігієни в сучасній стоматології. Практика показує, що пацієнти, які приділяють належну увагу профілактиці захворювань порожнини рота, в переважній більшості випадків не потребують серйозного стоматологічного лікування.

Ультразвуковий скейлинг — що це

Ультразвуковий скейлинг — це професійна чистка зубів, під час якої відбувається видалення м'якого нальоту і твердого зубного каменю ультразвуком. Проводиться стоматологічна процедура за допомогою спеціального обладнання, яке називається скайлер. На його кінчику виникають ультразвукові хвилі різної довжини, саме вони і руйнують відкладення на зубах, але при цьому емаль залишається неушкодженою.

Ідеальна усмішка!

Переваги ультразвукової чистки

image

Висока якість

Універсальність і висока якість. Процедура дозволяє видалити і пігментний наліт, і зубний камінь навіть у самих важкодоступних місцях.

image

Бактерицидний ефект

Бактерицидний ефект. При наявності пародонтиту велика частина хвороботворних мікроорганізмів сосредоточена в пародонтальних карманах.

image

Безболісно

Безболісно. В ході процедури частіше у пацієнтів не виникає неприятних почуттів, тому проводять її без наркозу.

Звертатйтесь до нашої кліники з будь-якими медичними запитаннями.

Dnipro Dental

+38 (067) 420-10-90

Ідеальна посмішка

Відбілювання зубів – один із найшвидших способів покращити посмішку. Багато пацієнтів дивуються тому, що одна поїздка в стоматологічну клініку Dnipro Dental може кардинально змінити Ваші зуби.

Стоматологічна задоволеність
87%
Показники успіху
95%
Якість
90%
Профілактика та гігієна
Профілактика та гігієна
Хірургія
Хірургія
Пародонтологія
Пародонтологія
Терапія
Терапія
Імплантологія та ортодонтія
Імплантологія та ортодонтія
Ортопедія
Ортопедія
service12

Напишіть Нам