loading

Про Нас

Щоразу, Коли Ти Комусь Усміхаєшся, Це Дія Любові, Подарунок, Прекрасна Річ.

Про Нас

Зроби Свою Усмішку Знову Чудовою

Ми раді вітати Вас у нашій стоматологічній клініці Dnipro Dental.
Завітавши до наших стоматологічних кабінетів у Дніпрі, Ви зможете переконатися на власному досвіді, що лікування, видалення та протезування зубів може бути якісним та абсолютно безболісним. Ви зрозумієте, що сучасна стоматологія дозволяє зробити все, щоб відвідування лікаря-стоматолога не було стресом для пацієнта.

Наша мета

Твоя чудова посмішка наша турбота

Ми завжди прагнемо найкращої якості та використовуємо тільки перевірені методи лікування. Безпека, індивідуальний підхід, технологічність, професіоналізм — те, що робить наших пацієнтів щасливими володарями здорових зубів та променистої посмішки.

Стоматологічна клініка у м.Дніпрі , Dnipro Dental, — медичний центр, в якому піклуються про здоров'я та красу посмішки, комфорт, безпеку кожного пацієнта.

Что Говорят Наши Пациенты

“Ставив у Dnipro Dental пломбу та реставрацію зуба - пройшло 5 років вже - політ нормальний))). Інші лікарі після цього до речі відзначали їхню якість. Знайшов тоді цю клініку за рекомендацією – тепер рекомендую сам. Жаль, що зараз живу в іншому місті і тут немає їхніх філій.”
Дмитрий Коробченко
Пломби та реставрації
“У Dnipro Dental мені перед Новим роком поставили три імпланти. Процедура не найприємніша, але результат дуже порадував. Вийшло дуже добре, зуби як свої. Клініка залишила приємне враження - класні фахівці та найсучасніше обладнання, робота організована за сучасним, ціни найадекватніші.”
Алексей Караваев
Встановлення імплантів