loading

Наші послуги

Ультразвукове очищення зубів є одним з найбільш ефективних та щадних методів профгігієни у сучасній стоматології. Практика показує, що пацієнти, які приділяють належну увагу профілактиці захворювань ротової порожнини, в переважній більшості випадків не потребують серйозного стоматологічного лікування.

Стоматологічна хірургія та імплантологія практикує такі методи лікування як: операції з видалення зубів, підсадка кісткової тканини, підготовка та імплантація зубів, а також різноманітні естетичні операції у пародонтології. Також імплантація – це процедура встановлення імплантату зуба і подальшої фіксації коронки. Ця технологія застосовується у разі відсутності одного або декількох зубів.

Ортодонтія – займається виправленням дефектів щелепно-лицевого скелета і зубів. За допомогою ортодонтичного лікування пацієнти мають можливість виправити прикус, отримати рівні і красиві зуби, поліпшити здоров’я ротової порожнини і організму в цілому.

Відновлення пошкоджених зубів чи його заміщення на протези. Протезування зубів є сучасним та ефективним способом відновлення здорового зубного ряду за відсутності одного або кількох зубів. Протези виготовляються із полімерів, металів, композитів, кераміки.

Терапія каналів зуба – головна складова ендодонтії, розділу стоматології, що займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань пульпи зуба (м’яке тканинне утворення, розташоване всередині зуба). Пломбування – спосіб відновити форму та функцію зруйнованого карієсом зуба. Колір пломби підбирається під колір зуба. Гарантія безпеки пломб

Пародонтит вражає весь пародонт і у повсякденному побуті часто називається хворобою ясен. Однак у більшості випадків причиною захворювання є руйнування кісткової тканини, що оточує зуб і утримує його всередині щелепи.

Ми надаємо весь спектр послуг

Клініка стоматології DniproDental – це сучасна та комфортна приватна стоматологія у Дніпрі, що надає всі види стоматологічних послуг. Тут ви знайдете все - від діагностичних досліджень до філігранних хірургічних операцій, від гігієнічного чищення або пломб до комплексного естетичного протезування, від підбору гігієнічних засобів до складного ортодонтичного лікування дорослих та дітей.

Наші послуги

Якісне надання стоматологічної допомоги

Загальні питання

Імплантовані Зуби Чи виглядають Природно?

Натуральний вигляд і функція Імплантовані зуби виглядають та працюють так само, як і природні зуби. Вони дозволяють людині повернути нормальне жування їжі, говоріння та посмішку. Крім того, імпланти не викликають дискомфорту, який може відчувати людина з використанням звичайних зубних протезів.

Як Зберегти Зуби здоровими?

Чистіть зуби хоча б двічі на день. Перший раз – вранці після завтраку, а не до нього, як роблять багато людей. Інший раз – перед сном.

Використовуйте ополіскувачі для очищення слизових, а також мови та щоки, оскільки там також накопичуються мікроби.

Після чищення зубів щіткою завжди користуйтеся зубною ниткою, щоб удаляти кусочки їжі та наліт, що залишаються в контакті між зубами.

Регулярно змінюйте зубну пасту, оскільки наш організм має властивість звикати до певних активних компонентів та перестає на них реагувати через певну годину.

Регулярно відвідуйте стоматолога! Ми рекомендуємо робити це кожні півроку для профілактичного огляду. Профілактика захворювання зубів – це можливість залишатися здоровими і, звичайно, заощадити кошти.

Яка тривалість операції з імплантації зубів?
Процедура швидка та абсолютно безболісна. Займає трохи більше 10 хвилин. Після закінчення 3-х місяців для нижньої щелепи або 4-х місяців для верхньої в імплант, що прижився, на тиждень встановлюється формувач ясна.
Як правильно чистити зуби?

Підбирайте зубну щітку правильно. Для чутливих зубів і ясен, краще вибирати більш гнучку щетину. По-друге, зуби потрібно чистити, нахиливши щітку під кутом 45 градусів від заснування (ясна) до гострого краю зубів. Починайте чистити зуби з передніх зубів, злегка натискаючи на ясна масажними рухами.

Якщо болить зуб що робити?

Здоров’я ротової порожнини – це не лише білосніжна усмішка чи рівний прикус. Руйнування зуба починається непомітно, не завдаючи  ніякого дискомфорту і дає про себе знати у найнеочікуваніший момент.

Зубний біль – це одна з найрозповсюдженіших скарг під час візиту до лікаря.

На жаль, зняття болю локально і швидко лише допомагає замаскувати симптоми, але не вирішує проблему болю у цілому, Ви повинні звернутися до стоматолога.

Час Роботи

Робочий час стоматологічної клініки Dnipro Dental 

Понеділок - П'ятниця

9:00 - 18:00

Субота

9:00 - 18:00

Неділя

9:00 - 16:00