loading

Dnipro dental

Терапія зубів

як ми працюємо?

Насамперед вам потрібно записатися на первинний прийом до терапевта. Зробити це можна онлайн (на нашому сайті) або у телефонному режимі. Ви можете записатися до стоматолога-терапевта на відповідний вам день і час, уникнувши довгого очікування та черг.

01
Gradation Image

Записатися на прийом

На цьому етапі здійснюється знайомство лікаря з пацієнтом та його історією хвороби.
02
Gradation Image

Огляд лікаря

Детальний огляд порожнини рота з оцінюванням стану кожного зуба та виявлення проблемних ділянок, які потребують невідкладної терапії
03
Gradation Image

Стоматологічне лікування

Великий розділ в стоматологічній практиці, який включає в себе цілий комплекс процедур, спрямованих на усунення причин і наслідків різних захворювань
04
Gradation Image

Домашній догляд

Догляд за зубами вдома - це регулярне чищення двічі в день: вранці і ввечері. Багато хто звик чистити зуби відразу після пробудження.

Dnipro Dental

терапія здорових зубів

Терапія каналів зуба - головна складова ендодонтії, розділу стоматології, що займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань пульпи зуба (м'яке тканинне утворення, розташоване всередині зуба). Пломбування – спосіб відновити форму та функцію зруйнованого карієсом зуба. Колір пломби підбирається під колір зуба. Гарантія безпеки пломб.

Dnipro Dental

Що входить у терапію

image

Лікування захворювань зубів

Найчастіше стоматологу доводиться стикатися з такими хворобами зубів: Карієс. Характеризується прогресуючим руйнуванням твердих тканин зуба (емалі, дентину). Пульпіт – перше ускладнення карієсу. Пов'язано із запаленням пульпи, що виникає при проникненні інфекції через тонкий шар каріозного дентину до зубних каналів. Періодонтит – запалення сполучної тканини, що оточує корінь зуба. Терапевтична стоматологія займається також лікуванням та профілактикою захворювань пародонту – органів та тканин, що оточують зуб. Найпоширеніші хвороби: гінгівіт, пародонтит.

image

Пародонтологія навколозубних тканин

Пародонтит - запалення прилеглих тканин зуба. Сімптоми захворювання стають помітнішими: Смердючий запах з рота, його неможливо усунути за допомогою гігієнічних засобів. Ясна розм'якшуються, стають менш щільними, а зуби здаються більш подовженими. Збільшуються щілини між зубами; Кровоточивість стає постійною, навіть коли Ви їсте, з'являється відчуття металевого присмаку в роті – смаку крові. Внаслідок цієї недуги виникає чутливість до холодної та гарячої; солодкої та кислої їжі. При цьому шийка коренів зубів оголюється.

image

Лікування хвороб слизової рота

Найбільш поширені захворювання порожнини рота це: Стоматит – запалення слизової оболочки ротової порожнини. Симптоми – запалення та дуже неприємні відчуття у ротовій порожнині (печіння, сухість), іноді захворювання супроводжується температурою. Глосит – запалення слизової оболочки мови. Найчастіше запалюється тільки слизова оболонка мови, але при глибоких травмах мови у товщі м'язів може розвинутися гнійне запалення з набряком мови, порушенням ковтання та високою температурою тіла, іноді утворюється абсцес. Гінгівіт – це запалення ясен, що супроводжується набряком, почервонінням та кровоточивістю. Завдання лікування у стоматолога полягає у нормалізації стереотипу змикання губ. Зовнішнім ознакою фізіологічної архітектоніки є рівність ширини власне червоної облямівки верхньої та нижньої губи, тобто змикання – по лінії, що розмежовує слизову оболонку та червону облямівку.

image

Реставрація зубів

Реставрація зубів у Дніпрі дозволяє відновити цілісність зубного ряду, природний колір, наростити сколоті елементи коронки, що сточилися або зазнали карієсу.Професійна реставрація зубів – це більше ніж пломбування, яке просто забезпечує цілісність пошкодженої коронки. Використовуючи сучасні матеріали та методики, стоматолог може на 100% відновити у зубів природну форму, структуру, відтінок кольору та всі функції. Реставрований зуб не відрізнятиметься від сусідніх, як за естетикою, так і за функціоналом.

Загальні питання

Як формується вартість пломби?

Все залежить від глибини ураження та обсягу каріозного процесу. Чим більше зруйнований зуб, тим більше вартість лікування.

Чи довго буде триматися пломба?

При виконанні всіх рекомендацій лікаря, фотополімерні реставрації служать десятки років.

Чи потрібна анестезія при пломбуванні зуба?

У більшості випадків так, але все залежить від вихідної ситуації та рішення приймається в кожному конкретному випадку на місці.

Болить зуб після пломбування каналу. Що робити?

Таке трапляється. Не завжди реакція з боку пролікованого зуба говорить про наявність будь-якої проблеми. Краще зв’язатися з доктором або прийти на огляд.

Як зрозуміти, коли зуб треба вже видаляти?

Зрозуміти можна лише після ретельного клінічного огляду, а також проведення додаткових методів дослідження (КТ, ОЗУ, рентген).

Що кажуть Наші Пацієнти

“Ставив у Dnipro Dental пломбу та реставрацію зуба - пройшло 5 років вже - політ нормальний))). Інші лікарі після цього до речі відзначали їхню якість. Знайшов тоді цю клініку за рекомендацією – тепер рекомендую сам. Жаль, що зараз живу в іншому місті і тут немає їхніх філій.”
Дмитро Коробченко
Пломби та реставрації
“У Dnipro Dental мені перед Новим роком поставили три імпланти. Процедура не найприємніша, але результат дуже порадував. Вийшло дуже добре, зуби як свої. Клініка залишила приємне враження - класні фахівці та найсучасніше обладнання, робота організована за сучасним, ціни найадекватніші.”
Олексій Караваєв
Встановлення імплантів

Напишіть Нам