loading

Ортопедия

Ортопедія

Відновлення пошкоджених зубів або заміщення на протези. Протезування зубів є сучасним та ефективним способом відновлення здорового зубного ряду за відсутності одного або кількох зубів. Протези виготовляються із полімерів, металів, композитів, кераміки.

Протезування зубів

Втрата одного чи кількох зубів – проблема не тільки медична, а й соціальна. Навіть якщо ви втратили жувальний зуб, все одно ви не зможете не думати про те, яке враження справить ваша усмішка на оточуючих. На щастя, сучасна стоматологія дозволяє швидко та без особливого дискомфорту вирішити проблему раз і назавжди. Адже на протезування зубів ціни сьогодні більш ніж доступні, а результат дозволить вам знову бути впевненими у собі на всі сто.

Корекція зубів за допомогою протеза дозволяє повністю відновити як жувальну функцію, так і надати зубному ряду належного естетичного вигляду. Професійний стоматолог-протезист здатний підібрати матеріали та метод протезування так, щоб пацієнт не відчував неприємних відчуттів і при цьому продовжував жити по-справжньому повноцінним життям. Саме тому все більше людей, які наважуються на протезування зубів у Дніпрі, обирають нашу клініку.

Види протезування зубів

Знімне протезування:

Є найменш агресивним методом, який допомагає вирішити проблему частково або повністю відсутніх зубів. Також, воно рекомендується страждаючим від хронічних захворювань ротової порожнини. Крім того, знімне протезування зубів є дешевшим. Тому часто обирають саме його. До недоліків варто віднести те, що такі протези можуть викликати дискомфорт, а також вимагають від власника певної самодисципліни, оскільки за ними потрібен догляд.

Незнімне протезування:

Найдорожчий, але при цьому набагато надійніший і комфортніший для пацієнта варіант. Установка коронки гарантує як ідеальний зовнішній вигляд, і повну природність відчуттів при жуванні. Тому при протезуванні зубів у Дніпрі нерідко стоматологи рекомендують саме його.

Знімне протезування

Незнімне протезування

Ми тут, щоб допомогти, коли ми вам потрібні

Всі наші лікарі мають досвід роботи більше 15 років. Крім того, наші стоматологи продовжують навчатися та підвищувати свою кваліфікацію на профільних курсах та тренінгах.

Зубний імплант є гвинтом, який вкручують в кістку щелепи. По суті це штучне коріння зуба, яке вживлюють на те місце, де знаходився рідний зуб. Імплант – це лише частина конструкції, що допомагає відновити втрачений зуб.

Затягувати зі строками встановлення імплантатів не можна, адже ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення, внаслідок чого ціна процедури зростає.

Пломба встановлюється, якщо зуб зруйнований незначно, менш ніж на одну третю. Восстановление утраченных тканей проводиться за допомогою пломбировочных матеріалів. Але якщо вчасно цього не зробити і карієс зруйнує більше однієї третини твердих тканин зуба, тоді поставити пломбу не рекомендується.

Це механічний спосіб снятия нальоту. Він полягає в подачі потужної струї повітря зі спеціальною сумішшю, яка безпечно очищає зуби і проміжку між ними. Потім проводиться полірування зі спеціальною пастою і укріплення емалі мінеральним складом з кальцієм і фтором.

Записатися на консультацію