loading

Скільки часу потрібно для відбілювання зубів

Скільки часу потрібно для відбілювання зубів

Красива і білосніжна посмішка – мрія багатьох людей.

Але що ж робити тим, у кого вона від природи не білосніжна, або постійно темніє через вживання кольорових продуктів або напоїв? Кращий спосіб відбілити зуби – записатися в стоматологічну клініку на консультацію до стоматолога, який допоможе підібрати для вас найбільш відповідний метод відбілювання.

Відбілювання зубів у стоматолога – це процедура при якій лікар проводить освітлення кольору емалі до відтінку, обраного пацієнтом. У нашій стоматології проводиться виключно безпечне і дбайливе відбілювання зубів за допомогою новітнього обладнання та сертифікованих, препаратів. Процедура проводиться лікарем гігієністом при відсутності до неї протипоказань. На відбілювання зубів в нашій клініці ціна доступна. Вартість відбілювання зубів в стоматології Dnipro Dental залежить від обраної методики. Дізнатися точну ціну можна під час консультації у нашого лікаря.

ЧОМУ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ У СТОМАТОЛОГА КРАЩЕ ДОМАШНЬОГО?

Швидко і безпечно можна відбілити зуби в клініці Dnipro-Dental у Дніпрі, з використанням виключно безпечних та ефективних методик. Ми не рекомендуємо проводити зубне відбілювання в домашніх умовах, тому, що воно може виявитися менш ефективним та заподіяти шкоду зубним тканинам, пошкодивши емаль.

У нашій клініці лікар-гігієніст має індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта, підбираючи для нього найбільш безпечні та ефективні способи освітлення емалі. У деяких випадках процедура може бути скасована, через виявлення протипоказань до неї.

МЕТОДИ ВІДБІЛЮВАННЯ В СТОМАТОЛОГІЇ DNIPRO DENTAL

Способи відбілювання зубів у Дніпрі, в стоматологічній клініці Dnipro-Dental:

Beyond Polus – це найбезпечніший, швидкий і ефективний метод відбілювання. Німецький лазерний апарат Beyond Polus пропускає тільки безпечний блакитне світло, з довжиною хвиль 480-520 нм. Це оптимальний діапазон для безпечного впливу на емаль. Процедура Beyond Polus проходить дуже швидко, її тривалість не перевищує 20 хвилин. Переваги методу Beyond Polus:

 

 • пацієнт отримує бажаний результат відразу після процедури;
 • процедура абсолютно нешкідлива, не псує зубні тканини;
 • результат зберігається на тривалий термін;
 • не існує ризику опіку, перегріву зубів або м’яких тканин ротової порожнини;
 • безболісність і комфорт під час процедури;
 • методика ідеально підходить при підвищеній чутливості.

➔ Лазерне відбілювання ця методика передбачає застосування лазера в комплексі зі спеціальним гелем, який наноситься на зубну емаль. За допомогою лазера можна коригувати зміна кольору зуба окремо, завдяки чому досягається природний і натуральний результат. Лазерний вплив ідеально підходить при підвищеній чутливості, тому, що воно не нагріває емаль і навколишні тканини ротової порожнини. Лазер впливає дбайливо і прицільно. Тривалість: 1,5 години.

 За допомогою методу AirFlow можна не тільки освітлити емаль, а й позбутися від зубного каменю, нальоту, патогенних бактерій. Така процедура є відмінною профілактикою стоматологічних захворювань, таких як карієс, пульпіт, пародонтит, пародонтоз. Лікар за допомогою спеціального пристрою, піскоструминного апарату, розпорошує на зубну поверхню суміш, яка завдяки натиску дбайливо і ефективно очищає емаль. Чистка AirFlow проходить швидко і безболісно. Вона підходить людям, які піклуються про стан свого ротової порожнини, хочуть не тільки освітлити емаль, а й позбутися від патогенних мікроорганізмів.

➔ Ультразвукове відбілювання Cavitron дозволяє освітлити емаль на кілька тонів і провести професійну чистку зубів. За допомогою апарату Кавітрон стало можливо швидко і безпечно очистити і відбілити зуби в стоматології всього за одну процедуру. Весь процес чищення проходить комфортно, безболісно, ​​а результат зберігається на тривалий час. Внутрішньоканальне відбілювання (ендо) – це гігієнічна процедура під час якої лікар проводить освітлення зубних каналів за допомогою спеціального гелю. Потемніння каналів може розвиватися внаслідок неправильно проведеного їх лікування барвником пломбувальних матеріалів.

➔ Ендовідбілювання проводиться при недостатньому результаті інших методик освітлення емалі, а так само при потемнінні конкретних зубів. Воно проводиться тільки після ретельного обстеження і лікування каналів. При необхідності використовується місцева анестезія.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ У СТОМАТОЛОГА

Тривалість збереження отриманого результату після зубного відбілювання у стоматолога залежить, в першу чергу, від самого пацієнта і дотримання ним лікарських рекомендацій. Дуже важливо в перший час відмовитися від фарбувальних продуктів, напоїв, тютюнопаління. Основні рекомендації по догляду:

 • Необхідно відмовитися, або звести до мінімуму, вживання фарбувальних продуктів (кава, чай, шоколад, червоне вино, ягоди).
  Рекомендується вживати в їжу продукти, що містять фтор і кальцій (молочні продукти, яйця, риба, спаржа).
 • Відмовитися від куріння.
 • При чищенні використовувати щітку середньої жорсткості, користуватися спеціальною ниткою і ополіскувачем для ротової порожнини.
 • Полоскати рот після кожного прийому їжі.
 • Протягом першого тижня слід відмовитися від вживання гарячих і холодних продуктів.
Дотримуючись цих рекомендацій можна на довго зберегти отриманий результат і насолоджуватися красою своєї посмішки.

.